תמר מור סלע מרצה

תמר מור סלע

תמר מור סלע - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

תמר מור סלע החלה את דרכה העיתונאית בגלי-צה"ל, שם עבדה 7 שנים.

ערכה והגישה חדשות, יצרה והגישה תכניות תרבות, מוזיקה ותכניות דוקומנטריות (עד היום מקריינת להנאתה פרסומות לטלוויזיה ולרדיו ומשתתפת בערבי שירה).

לאחר שעזבה תמר מור סלע את הרדיו החלה לכתוב בעיתונים "הורים וילדים", טור במגזין "שמנת" (ז"ל) של עיתון "הארץ", וכתבות מגזין גדולות במוסף 7 ימים של ידיעות אחרונות.
בנוסף היא עורכת ספרים (בעיקר לידיעות ספרים).

עד היום פרסמה מור סלע שלושה ספרים: ספר ילדים "אחת ושתיים" (הקיבוץ המאוחד 2004). הספר "להיות אמא" (ידיעות ספרים 2010) שהפך לרב מכר ועדיין נמכר בחנויות הספרים, 7 שנים לאחר צאתו.
ספרה החדש "ערות – נשים מדברות מיניות" (ידיעות ספרים – ינואר 2017) שכתבה, ובו 23 מונולוגים יוצאי דופן, חשופים ואמיצים של נשים על המיניות שלהן.
הספר הפך לרב מכר מדובר וסנסציוני מיד עם צאתו.

הספר מככב בראש רשימות רבי המכר כבר חמישה שבועות וזכה לחשיפה תקשורתית ולהתייחסות חסרת תקדים בכלי התקשורת המרכזיים וכן ברשתות החברתיות.

מאז צאתו ובתוך פחות משישה שבועות מכר הספר כ- 15,000 עותקים! השג יוצא דופן בשוק הספרים הישראלי.

הרצאות מבוקשות

"נשים לומדות להשתמש במיניות שלהן כדי להשיג בן זוג, משפחה וילדים, ביטחון כלכלי. בשלבים מאוחרים יותר הן משתמשות במיניות שלהן כדי לשמור על הזוגיות וכדי שמישהו ימשיך לפרנס אותן בזמן שהן מגדלות את ילדיהן.
עוברות הרבה שנים, וגם אז לא תמיד, עד שאישה מבינה שהמיניות שלה קיימת רק עבור עצמה ולא בעבור שום אינטרס מלבד עונג." (קטע מתוך הספר ערות – נשים מדברות מיניות).

הסופרת תמר מור סלע, כתבה בספר "ערות – נשים מדברות מיניות" (לידיעות ספרים) 23 מונולוגים של נשים על מין ותשוקה, גוף ונפש, הנאה ופחד, בושה ועונג, פגיעות, רצון לשחרור, מחסומים ודעות קדומות.

בהרצאה נשמע את האמת העירומה על מיניות האישה כפי שהיא משתקפת מתוך המונולוגים. נשמע על התהליך המאתגר של כתיבת ספר שעוסק במיניות נשית. נשמע קטעים וציטוטים מתוכו וניגע בשאלה המטרידה: מדוע המיניות, שהיא חלק מרכזי בהוויה האנושית, עדיין נתפסת כטאבו שאנשים מתקשים לגעת בו? מדוע אנחנו לא מדברים על זה באמת? ומה יכול לחולל הדיבור הפתוח על מיניות בחיינו?

למה כדאי להזמין הרצאה של תמר מור סלע

תמר מור סלע בהרצאה סוחפת, מעניינת ומרגשת בו היא פותחת דלת אל עולם שעד כה היה סגור במנעול ובריח.

order lecture by - תמר מור סלע