דורון אראל מרצה

דורון אראל

דורון אראל - מרכז המרצים לישראל
עברית , אנגלית

קורות חיים

מטפס הרים וטייל מקצועי, הישראלי הראשון שטיפס וכבש את האוורסט וההימלאיה, מסע הטיפוס תועד בסרט טלוויזיה ובספרו "שעה על גג העולם".

אראל יליד גבעתיים, סיים לימודי גיאולוגיה באוניברסיטה העברית בירושלים. תוך כדי לימודיו יצא אראל לטייל בהימלאיה הנפאלית ואסקה, ובסיום לימודיו יצא למסע של 5 שנים ברחבי העולם. במהלך שנים אלה ארגן דורון את משלחות הטיפוס הראשונות שיצאו מישראל, יצר קשרים בעולם הטיפוס והחל לטפס עם מיטב המטפסים בעולם.
ב- 1992 הצליח דורון להעפיל לפסגת האוורסט במסגרת משלחת מטפסים ובכך היה לישראלי הראשון שעמד וטיפס על ההר הגבוה ביותר בעולם. כיום דורון ממשיך לטייל כאשר ההרים והאיזורים הקרים מהווים אתגר ומקור המשיכה העיקרי לשם יוצאות המשלחות שהוא מארגן. במקביל הוא כותב, מפיק סרטים לטלוויזיה ומרצה על מסעותיו בעולם.
אראל מעביר הרצאות לקהל מגוון בנושאי מוטיבציה ומצויינות.

הרצאות מבוקשות

מצוינות בדרך לפסגה סיפורו של אראל על הדרך מגבעתיים ועד לגג העולם הוא סיפור הרפתקה מרתק של מי ששם את הכל על כפות המאזניים כדי להגשים את חלומו. לצד סיפור הטיפוס והמאבק היום יומי על ההר מוצא אראל את ההקשרים אל ההתנהלות בדרך להצלחה בחייו של כל פרט או ארגון. הוא מרצה על הגדרת מטרות, מנהיגות, חישוב סיכונים, עבודת צוות בתנאי לחץ, ושמירה על מוטיבציה גבוהה לאורך זמן ארוך. על הפשרות, המחיר, ועל היום שאחרי שעמדת שעה על גג העולם.
ב 12 למאי 1992 הצליח דורון אראל להעפיל ולהגיע לפסגת האוורסט, הפסגה הגבוהה בעולם, ולהיות הישראלי הראשון שעשה זאת. הרצאה מרתקת וסוחפת.

הגשמת חלום גדול היא צומת דרכים מסוכנת. מה קורה אחרי שמגשימים את החלום הגדול? לאחר ששבר דורון אראל שיא והגשים את חלומו- כבש את פסגת האוורסט ב- 1992 שוב יוצא אל ההרים, אבל הפעם מכיוון אחר לחלוטין. בהרצאה נדבר על הגדרת מטרות בחיים והפיכתם של חלומות למציאות. על ההחלטות הגורליות שאנחנו לוקחים בצמתים החשובים שבחיים, על הדרכים שאנו בוחרים ללכת בהם, ועל אלו שלא. כיצד שומרים ומטפחים אנרגיות לעשייה ויצירה לאורך זמן? וכיצד אפשר להמציא עצמינו כל פעם מחדש? בהרצאה מרתקת של אדם שכל חייו יצא מתוך המסגרות של חייו ענה על השאלות הללו.
עוד על החיים שאחרי הטיפוס על האוורסט בכתבת סוף השבוע של עיתון הארץ- http://www.haaretz.co.il/magazine/.premium-1.2268938

לקוחות ממליצים

שטראוס
 

"ההרצאה של דורון היתה פשוט מדהימה. הוא מעביר את הסיפור שלו עם כל העוצמה שיש בדבר עצמו, הצליח להשאיר את כל האנשים בקשב מלא.
ומעבר לסיפור עצמו הצליח להעביר הרבה מסרים מעבר."

מרצים שאולי יעניינו אותך

אתגר קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אתגר קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

דנדן בולוטין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

דנדן בולוטין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,עבודת צוות

גיל שוחט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

גיל שוחט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,מוזיקה,מופעים

רועי גליץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

רועי גליץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,הרצאות קיימות ויזמות חברתית,צילום

חיליק מגנוס הרצאות - מרכז המרצים לישראל

חיליק מגנוס הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות ילדים ומשפחה,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,הרצאות על חזרה ללימודים ולבתי ספר,עבודת צוות

מירי דוידוביץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מירי דוידוביץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

שרה אנג'ל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

שרה אנג'ל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

רוני ססלוב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

רוני ססלוב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,חגים ומועדים,פסח,ראש השנה,שבועות

order lecture by - דורון אראל