מיכל חזון מרצה

מיכל חזון

מיכל חזון - מרכז המרצים לישראל
עברית , אנגלית

קורות חיים

מיכל חזון היא סופרת, מחזאית, פזמונאית ותסריטאית. זוכת פרס אקו"ם למפעל חיים, זוכת "פרס מרכז הספר והספריות" לשנת  2016 . יוצרת קלטות הילדים "דיג דיגדוג " ו-פים פם פה.

ספריה הם רבי מכר והם מוצאים לאור בהוצאת ידיעות אחרונות. רומן רב מכר "בית הסודות" אותו כתבה זכה לפרס ספר זהב. כיום כותבת באנגלית עבור ערוץ הילדים FOX BABY.

 

הרצאות מבוקשות

בעקבות לידתה של ביתי האוטיסטית נאלצתי להתחקות אחרי עץ המשפחה שלי. לאחר תחקיר נרחב שארך כשבע שנים, התגלה לי סוד אפל ועתיק יומין אשר שורשיו לקחו אותי עד לשנת 1800 בבגדד. הסוד מתגלה בסופו של ספרי "בית הסודות" אשר זכה לביקורות מהללות בפי כל  וגם ברחבי הרשת .כל מי שקרא את הספר אמר לי שלא הצליח להניח אותו מידו לפני שסיים אותו. הספר זכה בפרס "ספר זהב" ורב מכר בידיעות אחרונות וזכה לתהודה רבה בקרב קוראים. בהרצאה מרגשת וחושפת חלק מחיי האינטימיים אני מגלה לקהל מהו הסוד שרובץ על משפחתי (קללה עתיקת יומין) ואם השיקוף של חיי (בעל אלים, בן זוג רמאי ובוגד שהביא אותי לפשיטת רגל, ובעל שני, אהוב, שמת לאחר 8 שנים מאושרות יחד מסרטן) הוא הוכחה לדבר שאני מקוללת. האם אנו בוחרים את חיינו או שזה "הכל תלוי בגורל? האם מעמד האשה המזרחית ובעיקר המזרחית דתית השתפר הרבה מאז השנים בעירק? עד כמה יש לנו כוח להשפיע על גורלנו  -האם יש לנו דרך לשנות את חיינו על ידי החלטה?

ההרצאה משולבת בסרטון קומי אותי יצרתי בדמותה של השדכנית דודה נג'יבה שבאה לחתן את רווקי מדינת ישראל היישר מלונדון הרחוקה. דמות קומית ומשעשעת שזכתה להרבה צפיות בפייסבוק.

מה עושה אישה שאיבדה את אהבת חייה בגיל 55? אם היא ,כמוני, סופרת ומחזאית, היא תכתוב על זה מופע מצחיק ומרגש בשם "סקס אחרי המוות"-

זהו מופע מבדר על  אהבה סקס והחיים אחרי אובדן. באופן חד פעמי אני פותחת חלון הצצה אל חיי האישיים ומה עבר עלי בשנתיים שמאז מות אהובי: דייטים בעידן הטינדר, הגברים שפגשתי, והעיקר הניסיון לפתוח את הלב מחדש ולהאמין באהבה למרות הכל.

למה כדאי להזמין הרצאה של מיכל חזון

המיוחד בהרצאותיה של מיכל חזון הם שילוב של הומור ורגש, סיפור אישי מעורר השראה וטיפוס לצמרת כנגד כל הסיכויים.

order lecture by - מיכל חזון