ד"ר הראל מנשרי מרצה

ד"ר הראל מנשרי

הראל מנשרי - הרצאות
עברית

קורות חיים

המחקר של ד"ר מנשרי לדוקטורט עסק בשילוב לוחמת סייבר בסוגי לוחמה אחרים בארצות הברית, והתזה לתואר השני (מידענות ארגונית וטכנולוגית) באוניברסיטת בר אילן, עסקה בהתמודדות ארצות הברית מול לוחמת מידע ובצידה הפגיעה בזכויות האזרח.

ד"ר הראל מנשרי שירת במערכת הביטחון כ-36 שנים, מתוכן עשור בתפקידים שונים בצה"ל וכ-25 שנים ב"משרד ראש הממשלה". מרבית הפעילות הביטחונית לה היה שותף מסווגת ולא ניתן להרחיב אודותיה. עם זאת ניתן לציין, כי ד"ר מנשרי מומחה לסייבר, למחקר טכנולוגי מודיעיני וללוחמה קיברנטית, בעל עבר של כעשרים שנה בעולם הסייבר על צדדיו השונים, בכלל זה בהגנה על תשתיות לאומיות קריטיות, במערכי מחקר, אבטחה והגנה על תשתיות קריטיות – מערכות אזרחיות וביטחוניות מורכבות (IT ו- SCADA) מפני תקיפות סייבר ואחרות, השמת טכנולוגיות מתקדמות ביותר, תגובה לארועים חריגים, התמודדות עם מצבי חירום ועוד.

בנוסף, ד"ר מנשרי הינו ממקימי זירת הטרור באמ"ן וכן ממקימי רא"ם (הרשות הממלכתית לאבטחת מידע) וכותב איומי הייחוס הראשונים שלה.

כיום ד"ר מנשרי ראש תחום הסייבר במכון הטכנולוגי חולון HIT, מקים מגמת לימודי סייבר במסגרת האקדמית של HIT ובבית הספר ללימודי תעודה של HIT, מרצה בנושא סייבר במחלקה ללימודי מידע באוניברסיטת בר אילן, עמית מחקר במכון לחקר הטרור במרכז הבינתחומי בהרצליה.

הרצאות מבוקשות

פעילות מעצמות, מדינות וארגוני טרור בסייבר, מיהם "השחקנים", פעילותם, מניעיהם ועוד, ניצול סיכוני העולם הטכנולוגי ומרחב הסייבר המתפתח, על ידי גורמים שונים למטרת פגיעה בכלל תחומי החיים.

מאפייני התרבות הסינית והשפעותיהן על פעילות המעצמה הסינית בסייבר ובתחומים נוספים

כפי שהוא משמש את "השחקנים" השונים בעולם הסייבר – בתחום המעצמתי, המדיני ואף המסחרי.

למה כדאי להזמין הרצאה של ד"ר הראל מנשרי

ד"ר מנשרי הינו מרצה מנוסה מהמומחים הגדולים בעולם המערבי לפעילותן של מעצמות וגורמים נוספים בסייבר. הרצאתו מעשירה ומרתקת כאחד. בעולם שבו משמעות הסייבר רק מתעצמת, ד"ר מנשרי מספר לנו עד כמה בליווי הפרטים העסיסיים.

בין מאמריו :

הסכנה הסינית

 

מרצים שאולי יעניינו אותך

אטילה שומפלבי

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת

גיא מרוז

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

אורלי וילנאי

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות לנשים

אלון בן דוד

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת

צבי יחזקאלי

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת

איתי אנגל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה

עמרי אסנהיים

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה

נינו אבסדזה

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,מרצים לחוגי בית

order lecture by - הראל מנשרי