נועם גרשוני מרצה

נועם גרשוני

בלעדי נועם גרשוני - מרכז המרצים לישראל
עברית , אנגלית

קורות חיים

נועם גרשוני טייס חיל האוויר לשעבר. במלחמת לבנון השניה נפצע אנושות בהתנגשות מסוקי אפאצ׳י מעל רמות נפתלי.
תהליך שיקומו נחשב לנס רפואי, במהלכו החל נועם להתאמן בטניס בבית הלוחם והפך לטניסאי מוביל בנבחרת ישראל לנכים. סיפורו המדהים הסתיים לאחר 6 שנים עם מדליית זהב באולימפיאדת הנכים בלונדון 2012. הרצאה מיוחדת של איש מיוחד, מלח הארץ, טייס, נכה ואלוף – שהגיע להשגים אדירים בזכות כח רצון עז ומוטיבציה.

נועם גרשוני הינו טייס מסוק קרב לשעבר אשר נפצע במהלך מלחמת לבנון השנייה. בפציעה זו איבד גרשוני את היכולת ללכת. הרופאים חזו כי גרשוני לא יוכל לחזור לתפקד אולם לאחר שיקום רפואי מתמשך עבר גרשוני להלך עם קביים. הוא הצטרף לבית הלוחם בתל אביב ונשבה בקסמו של הטניס. בסוף שנת 2010 זכה גרשוני בגמר טורניר בינלאומי בצ'כיה לטניס כסאות גלגלים. בתחרות זו זכה גם בקטגוריית הזוגות. לאחריה קיבל גרשוני את המקום ה-29 בעולם. כמעט שנה לאחר מכן הגיע גרשוני לגמר אליפות ארצות הברית וחודשיים לאחר מכן זכה בתחרות המאסטרס בבלגיה, תחרות אשר מוזמנים אליה ארבעת השחקנים הטובים ביותר בעולם.
בתחילת שנת 2012 זכה גרשוני בגמר האליפות הפתוחה של סידני, אוסטרליה, בטניס בכיסאות גלגלים. שלושה חודשים לאחר מכן הצליח להשיג את האלוף הפאראלימפי של שנת 2008, הוא פיטר נורפוק. אז זכה בטורניר פנסקולה אשר בפלורידה. בחודש מאי בשנת 2012 העפיל עם שרגא ווינברג לשלב חצי הגמר בטורניר הבינלאומי ביפן לטניס כיסאות גלגלים. ביולי אותה שנה זכה באליפות צרפת הפתוחה ובמקום השני בקטגוריית הזוגות. גרשוני לקח חלק בנבחרת הישראלית למשחקים הפאראלימפים 2012. הוא זכה במדליית זהב בטורניר היחידים ובמדליית ארד בטורניר הזוגות יחד עם שרגא ויינברג. לאחר זכייתו צוטט גרשוני באומרו כי "שווה להיפצע למען המדינה הזו", אמרה שהפכה לציטוט נפוץ בקרב חוגים רבים.

ב2018 הדליק נועם את המשואה ביום העצמאות ה70 למדינת ישראל.
כיום גרשוני מתנדב בהוסטל "מקום אחר" בתל אביב ומלמד מתמטיקה לבני נוער.

 

 אהבתם? הקליקו לצפייה בעוד הרצאות מרתקות 

 

הרצאות מבוקשות

הדרך הארוכה מתא הטייס בחיל האוויר, בית החולים והפציעה האנושה, דרך השיקום, ההתמודדות עם הנכות, אימוני הטניס ומדלית הזהב האולימפית. נועם מספר בדרכו המיוחדת סיפור של גיבור בעל נחישות, כוח רצון עז ומוטיבציה אדירה. זוהי הרצאה מיוחדת של איש מיוחד, מלח הארץ, טייס, נכה ואלוף – שהגיע להישגים אדירים בזכות כח רצון ומוטיבציה.

למה כדאי להזמין הרצאה של נועם גרשוני

בהרצאותיו המרגשות מספר נועם אודות התהליך הממושך והמדהים שעבר, החל מרגע ההתרסקות בתא הטייס, דרך התסכולים והמשברים השונים עד לרגע בו אחז במדליית הזהב האולימפית. ההרצאות מספרות על המוטיבציה האדירה וכוחו של הרצון ומייצרות השראה לחיינו.

לקוחות ממליצים

קיבוץ גלעד
 

אחלה הרצאה, נעם אינטליגנטי, כריזמטי, מלא בחוש הומור והעביר הרצאה מרתקת ומעניינת כאחד. מצוין!

שטראוס מים
 

"נועם נתן הרצאה מעלפת.
היכולת שלו להעביר את המסר, לרגש, ואף להצחיק במקומות הנכונים ובטוב טעם, גרמו לכולנו להתרגש יחד איתו מכל משפט ומכל מילה.
סיפורו בהחלט מעורר השראה, אך גם אישיותו הכובשת - מוסיפה לעניין.
זכינו לשמוע ולהכיר."

מרצים שאולי יעניינו אותך

הדס אדלר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

הדס אדלר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,בינה מלאכותית,הרצאות לנשים,השראה,חדשנות ועתידנות,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לחוגי בית,שיווק וקידום, שיווק דיגיטלי

דניאל וולפסון הרצאות - מרכז המרצים לישראל

דניאל וולפסון הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אלופים למרות הכל,הרצאות לנשים,השראה,חנוכה,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לחוגי בית,עבודת צוות

order lecture by - נועם גרשוני