שרית מגן מרצה

שרית מגן

שרית מגן - מרכז המרצים
עברית

קורות חיים

עיתונאית-חוקרת בתוכנית התחקירים "עובדה" עם אילנה דיין, ומי שהובילה כמה מהחשיפות המהדהדות של מערכת הבריאות בארץ, הייתה במשך שנים בטיפולי פוריות. שנתיים לאחר שנולד בנה יצאה למסע אישי ועיתונאי אל מאחורי הקלעים של טיפולי הפריון בישראל והוציאה את הספר "ילד משלך" (בהוצאת כנרת-זמורה-דביר), שזכה לכיסוי תקשורתי נרחב. כעת היא יוצאת בשתי הרצאות מטלטלות ואישיות מאוד.

 

הרצאות מבוקשות

איך נולד  תחקיר על שחיתות חובקת עולם ? מה קורה כשהסודות האפלים של בית הנשיא נחשפים ? ואיך נראה הרגע שבו רופאים בכירים מבקשים כסף שחור מול המצלמה הנסתרת?

שרית מגן, עיתונאית חוקרת בתוכנית עובדה, לוקחת אתכם למסע מרתק אל התחקירים הגדולים- מאיפה מגיע קצה החוט הראשון, איך מזהים כשיש סיפור, ואיך מצליחים להגיע לחקר האמת

בעולם אפל ומסויט, שבו עקרות מאיימת על עתיד האנושות וילדים הם מצרך נדיר ביותר, מותר לעשות הכול כדי להשיג אותם. "סיפורה של שפחה" מתאר, אמנם, מציאות עתידנית, אבל בסיסו נמצא כאן, בישראל של היום . בהרצאה אספר על המסע האישי שלי לילד. כן, גם אנחנו עושות הכול כדי "להשיג" ילדים, אבל מה זה אומר – כמה רחוק נלך כדי להגיע למטרה הנכספת? איזה מחיר נשלם? מה תפקידם של הרופאים במסע הזה? האם הפער בינינו לבין גיבורות הסדרה החמה של הקיץ באמת עצום כל כך?

בגיל 36, כשבמהלך בדיקה שגרתית אמרה לי הגינקולוגית ש"יכול להיות שכבר מאוחר מדי לילדים", הוכיתי בהלם. משם הייתה הדרך לטיפולי פריון קצרה מאוד. למרות שאני עיתונאית חוקרת, שרגילה להעלות סמני שאלה, במהלך שנות הטיפולים הייתי עיוורת לחלוטין – לכוחות, לדינמיקות, לאינטרסים. בהרצאה אספר על המסע האישי שלי לילד, על רופאים ומערכת שמעדיפים שלא נדע את כל האמת, וגם על זה שכשאנחנו מעיזות להסתכל לדברים בעיניים, יש לנו סיכוי להגשים את החלום.

למה כדאי להזמין הרצאה של שרית מגן

במשך עשרים השנים האחרונות שרית מגן היא עיתונאית מה שהופך אותה למספר סיפורים נהדרת ויש לה סיפור מדהים לספר על השנים שבילת בעולם (הפריון) שהוא "יקום" בפני עצמו, עם חוקים, שפה וכללים משלו.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אתגר קרת

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

דן דן בולוטין

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,כלכלה, עסקים, ניהול ומנהיגות

גיל שוחט

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,מוזיקה,מופעים

רועי גליץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,כלכלה, עסקים, ניהול ומנהיגות

חיליק מגנוס

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

מירי דוידוביץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

שרה אנג'ל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

רוני ססלוב

מרצה בנושאים: אוכל,בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,חגים ומועדים,פסח,ראש השנה,שבועות

order lecture by - שרית מגן