ארז פרלמוטר מרצה

ארז פרלמוטר

ארז פרלמוטר - מרכז המרצים לישראל
עברית זום

קורות חיים

ממייסדי אתר "כל זכות" – מאגר המידע המרכזי על זכויות תושבי ישראל והדרך למימושן. מעל לחמישה מיליון משתמשים גילו דרכו בשנה האחרונה מידע על זכויות המגיעות להם והכל חינם וללא כוונת רווח.

חייו של פרלמוטר התנהלו במסלול ההמראה הישראלי הקלאסי של הסטארט-אפ ניישן – הצטיינות בלימודי תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב, שירות צבאי כרב-סרן ביחידה טכנולוגית נחשקת, זכיה בפרס בחיל האוויר, הקמה של חברות הייטק ועבודה בתפקידים בכירים, אחת החברות אף נמכרה בסכום מכובד. כל זה היה נכון עד שרצף נדיר של אירועים ומשברים, ללא שום קשר ביניהם, הביא אותו למקום אחר לחלוטין בחייו. פתאום בגיל 40 הוא מצא את עצמו לומד לתואר שני בפילוסופיה ומתנדב מספר שנים בארגון חברתי. שם הוא נחשף לבעיה הענקית של אנשים שאינם מממשים את הזכויות הכלכליות והחברתיות המגיעות להם על פי החוק. ע"פ מחקר עומק שנעשה, מסתבר שאנשים לא מממשים כמחצית מהזכויות המגיעות להם משום שאינם מודעים להן. עובדה זו נכונה בכל הגילאים ובכל שכבות האוכלוסייה. משם הדרך הובילה למפנה בחייו ולהקמת חברת כל-זכות.

הרצאתו של ארז פרלמוטר הינה חווייתית ובמהלכה הקהל מגלה זכויות רבות המגיעות לו ובעלות ערך כספי רב. סיפור המסע של איש ההי-טק יגרום לכם להבין מה באמת משמעותי בחיים ובעבודה, מדוע אנו לא מנצלים הרבה זכויות ואיך לשנות זאת. ארז הרצה ב TEDx ובפורומים רבים.

הרצאות מבוקשות

מדינת ישראל ידועה כסטארט-אפ ניישן המובילה בחדשנות עולמית. יזמות חברתית הינה מציאת פתרון חדשני לבעיה חברתית משמעותית. ההרצאה תיקח אתכם במסע חייו של איש הי-טק שיגרום לכם להבין מה החשיבות של לעשות טוב בחיים ובמקום העבודה. בדרך גם תבינו מדוע אנו לא מממשים יותר מחצי הזכויות המגיעות לנו, לשאול שאלות ולהבין איך לשנות זאת.

הישראלי לא אוהב להיות פראייר, אך מסתבר כי אנו לא מממשים מעל לחצי מהזכויות הכלכליות והחברתיות המגיעות לנו. בהרצאתו ארז ייקח אתכם למסע בעולם הזכויות. תוך שימוש בדוגמאות רבות של זכויות בעלות ערך כספי רב שאנשים כלל לא מודעים להן, הוא יחשוף מה הביא אותו לעסוק בתחום זה וכיצד להפוך מפראייר לאזרח שמקבל את כל מה שמגיע לו. ההרצאה כוללת זמן לשאלות ותשובות וניתן להתאימה לתחומי זכויות ספציפיים בהתאם לקהל.

order lecture by - ארז פרלמוטר