line
line
בחר מרצה
בחר הרצאה
חיפוש כללי
חדשות ועידכונים


גיל חובב - שירים שלא הבנתי
בהרצאה המשולבת בשירה בציבור עם הקהל, חוזר גיל חובב אל שירי זמר עבריים שכולנו מכירים ואוהבים, אבל לא לגמרי בטוח שאנחנו מבינים אותם באמת.

אריה מקל - דיפלומט ועיתונאי ותיק, לשעבר כתב צבאי ומדיני בגלי צה"ל ובקול ישראל ושרת 30 שנה במשרד החוץ. הרצאות מרתקות בנושאי תקשורת, פוליטיקה וישראל.


אורלי קסטל בלום
נחשבת לאחת הסופרות הבולטות של הספרות העברית המודרנית או כפי שנכתב עליה לאחרונה - "נושאת הלפיד של הספרות העברית".


יעל דיין
בספרה החדש "מנגד"
על החיים, על המוות, על אהבה ותשוקה, על עלומים זוהרים וזקנה,על שאיפות וכישלונות. היא נזכרת באביה, בימיו אהחרונים של דב - בעלה, באחיה אסי דיין

צבי יחזקאלי נבחר על ידי גלובס וידיעות אחרונות לפרשן לענייני ערבים המוערך והאהוד ביותר בישראל, עם רוב של כ 46% קולות. 


אסף פן חושף את סיפורו האישי ומעורר מודעות בקרב מבוגרים ובני נוער, בהרצאתו המרתקת "עומד בפני הרזון"


איך מתמודדים עם תחושת הפחד של ילדכם לאור המצב הבטחוני? בהרצאה "ילדים ופחדים" מציגה מיכל דליות שיטות התמודדות שיכולות לעזור לכם לעזור לו.


ד"ר ענת ברקו, מחברת הספר "אישה פצצה", טוענת כי שיקום אסירים בטחוניים הוא בלתי אפשרי. "הם לא תופסים את עצמם כפושעים ולא חושבים שהם זקוקים לשיקום" ולכן אין להם רצון להירפא, היא מסבירה.


חדש ומומלץ!! איתי התופעה במופע עוצר נשימה! שובר מיתוסים עתיקים ומוכיח שהקסם אפשרי כשהאמונה היא בעצמך.


תשושים? מרגישים שאין אופק ושאתם לא יכולים יותר? עירית דורטל בהרצאתה החדשה 'שוברים שחיקה' מדברת על שחיקה בעבודה ודרכים לצמצום התופעה.


בני דון יחייא בהרצאה חדשה "שנינו ביחד" על זוגיות, אהבה, חיים עם משמעות וסיפוק ועוד ועו"ד.
לכל החדשות והעדכונים לחצו כאן

שם
דואר אלקטרוני *

ד"ר מאיה רוזמן
מומחית  לתזונה ודיאטה
  בואו נפתח שנה חדשה עם מראה חדש


הרצאה שכל עובד ועובדת בארגון חייבים לשמוע!
קרא עוד>>>

יעל גבירץ - בלעדית

יעל גבירץ מרכז המרצים לישראל רחוב זבוטינסקי 33, בניין התאומים מס 1, רמת גן מרצה
יעל גבירץ  - בלעדית
יעל גבירץ עיתונאית בכירה מזה 30 שנה ("ידיעות אחרונות", "חדשות", "העיר"), סופרת, מרצה לחדשנות תקשורתית, מלמדת כתיבה משפיעה בעידן האינטרנט וכתיבה ביוגרפית בביה"ס לעיתונאות "כותרת" (אוניברסיטת ת"א), במכללת "מנשר לאמנות" ובקורסים פרטיים. מנחת קבוצות וסדנאות ולקטורית בקרנות הקולנוע.
שם + משפחה*
דוא"ל*
דוא"ל*
טלפון*
חברה
מעוניין בעדכונים
line
קורות חיים
הרצאות מבוקשות
הזמנת הרצאה

החדשות הטובות על שארית החיים
הרצאה חדשנית וחוויתית העוסקת בעידן החדש מהזווית התקשורתית. 
על אומללות ועל אושר, על "שארית החיים" כפרק מהפכני, על היכולת ליצור שינוי בחיינו ובחיי הסובבים אותנו, לצבור לעצמנו יידע ועניין בחינם, על ההבדל בין "זקן זקן" ל"זקן צעיר", על התבוננות ביוגרפית ואוטוביוגרפית על חיינו, על יתרונות ההתנסחות מתוך "תודעת הבעד", על העידן הבא בתקשורת ואיך כל זה מתקשר לשינוי התודעה שיצרו המהפכות והרשתות החברתיות באינטרנט.
ההרצאות מלוות בסיפורים אישיים מעולם התקשורת, במחקרים חדשניים, בקטעי סרטים ותוכניות טלוויזיה.
הרצאה דינמית, בת 90 דקות, שמעוררת את הלב והמחשבה לשינויים שמזמן העידן החדש.


סדרת הרצאות
ניתן לבחור סדרה של 5-8 הרצאות מתוך הנושאים הבאים. מטרת הסדרה היא היכרות עם העידן החדש בתקשורת העולמית והפוטנציאל העצום הטמון בהפיכת כל אזרח ליוצר פוטנציאלי של תוכן, חדשות ונרטיב מרגש.
כיצד פיתוחים טכנולוגיים (פייסבוק, טוויטר והטלפונים הניידים) סייעו למהפכות חברתיות, תודעתיות ופוליטיות דוגמת ה"אביב הערבי", מאהלי "הצדק החברתי" בארץ ו"אנחנו ה 99% בוול סטריט".


1. מודל הכריש והברקודה
התחרות ליצירת כותרות ורייטינג באמצעות ביקורת ארסית וצינית, יצירת והעצמת סכסוכים וצדקנות, רדיפת המדיה אחרי סקופים, אחרי המושחת התורן או השמחה לאיד, או תופי המלחמה הקרבה ובאה (הכתבים הצבאיים, הפרשנים הפוליטיים המקורבים למושכים בחוטים) ותוצאותיה.


2. המעבר מ"טוקבק" ל"לייק"
כיצד הופכת "תודעת הבעד" לתודעת העיתונות החדשה (יצירת הסיפור הטוב והמעניין והמייצר דיאלוג עם הקורא) והדגמות מדוע מאמר - סטטוס - בלוג שייכתב מתודעה זו יהפוך לקריא ומשפיע יותר במדיה החדשה.


3. המהפך בהובלה
איך גילה האחוז האחד שהוא ה -99% ? כיצד הוביל המהפך בתפיסת "שארית החיים" לשיתופי פעולה חדשים והמוניים. סיפור הסיקור של המהפכה באמצעות היכולת של כל משתתף ליצור תוכן שמגיע להמון.


4. תקשורת לא אלימה
מקרה אובמה, תוניסיה, הפגנת המיליון בכיכר המדינה. המאפיינים של חקר המהפכות הלא - אלימות המתבצע באמצעות הטוויטר והפייסבוק. כיצד השתנתה מול עינינו טבלת הרייטינג בטלוויזיה.


5. מהפכת הרשתות והאתרים
המהפכה שמובילים הרשתות החברתיות ואתרי שיתוף המידע. כיצד חוצה המהפכה הטכנולוגית את הגבולות המוכרים ומייצרת שיתופי פעולה מהפכנים ואוניברסאליים. מדוע וכיצד האליטות הישנות נאבקות במגמה.


6. אני ואתה נשנה את העולם
כיצד ביכולתנו כיום להשתמש במדיה החדשה כדי לעצב את ההוויה ואת ה"שכונה" בה אנו מבקשים לחיות. איך נייצר תקשורת מעצימה ומשפיעה וכיצד נקדם את הבלטת והבנת המסרים שלנו.


7. ריפריימינג בכלי התקשורת
המחקרים והתופעות שהובילו את התובנה כי דרוש מסגור מחדש של מטרות החיים והתקשורת. מה נכנס ומה הוצא מהמסגרת שהייתה מקובלת על העורכים בתקשורת בעבר.


8. הפרדיגמה של הבעד
כיצד התפתחה מערכת ההפעלה החדשה של השיח במדיה. נקודת המפגש בין הארכת תוחלת החיים ומאפייניה החברתיים למהפכות ולמהפכה הטכנולוגית. ואיך כל אלה משפיעים על האושר והרייטינג.

להזמנת הרצאה

נועם גרשוני
היה טייס אפאצ'י שנפצע. סיפורו המדהים הסתיים עם מדליית זהב, באולימפיאדת הנכים בלונדון.

  קרא עוד>>

 

בוני גינצבורג
מרצה על קבלת החלטות בצמתים ונגיעה במקומות של אי הצלחה ומפחי נפש.

קרא עוד>>

 
אליעזר שקדי
מפקד חיל האויר ומנכ״ל אל על לשעבר, מרצה מרתק ומבוקש במגוון נושאים. 

קרא עוד>>
 

    טל: 03-6136444  פקס: 03-6136445  כתובת: רח' זבוטינסקי 33, בניין התאומים מס' 1, רמת גן   E-mail:  info@hamartzim.co.il     www.hamartzim.co.il

Simply-Smart.com