line
line
בחר מרצה
בחר הרצאה
חיפוש כללי
צאלים למנהלים

 עמרי אסנהיים
כתב בכיר בתכנית "עובדה" ומחבר רב המכר "צאלים – הטראומה של סיירת מטכ"ל" בהרצאה מרתקת מנתח את ההחלטות שחרצו גורלות, ומתעמק בסוגיות המנהיגות, ניהול משברים, ולקיחת אחריות.

שם
דואר אלקטרוני *

פרופסור ג'יי (יעקב) לביא
מומחה להשתלות לב 

קרא עוד >>
 

יעל גבירץ - בלעדית

יעל גבירץ מרכז המרצים לישראל רחוב זבוטינסקי 33, בניין התאומים מס 1, רמת גן מרצה
יעל גבירץ  - בלעדית
יעל גבירץ עיתונאית בכירה מזה 30 שנה ("ידיעות אחרונות", "חדשות", "העיר"), סופרת, מרצה לחדשנות תקשורתית, מלמדת כתיבה משפיעה בעידן האינטרנט וכתיבה ביוגרפית בביה"ס לעיתונאות "כותרת" (אוניברסיטת ת"א), במכללת "מנשר לאמנות" ובקורסים פרטיים. מנחת קבוצות וסדנאות ולקטורית בקרנות הקולנוע.
שם + משפחה*
דוא"ל*
דוא"ל*
טלפון*
חברה
מעוניין בעדכונים
line
קורות חיים
הרצאות מבוקשות
הזמנת הרצאה

החדשות הטובות על שארית החיים
הרצאה חדשנית וחוויתית העוסקת בעידן החדש מהזווית התקשורתית. 
על אומללות ועל אושר, על "שארית החיים" כפרק מהפכני, על היכולת ליצור שינוי בחיינו ובחיי הסובבים אותנו, לצבור לעצמנו יידע ועניין בחינם, על ההבדל בין "זקן זקן" ל"זקן צעיר", על התבוננות ביוגרפית ואוטוביוגרפית על חיינו, על יתרונות ההתנסחות מתוך "תודעת הבעד", על העידן הבא בתקשורת ואיך כל זה מתקשר לשינוי התודעה שיצרו המהפכות והרשתות החברתיות באינטרנט.
ההרצאות מלוות בסיפורים אישיים מעולם התקשורת, במחקרים חדשניים, בקטעי סרטים ותוכניות טלוויזיה.
הרצאה דינמית, בת 90 דקות, שמעוררת את הלב והמחשבה לשינויים שמזמן העידן החדש.


סדרת הרצאות
ניתן לבחור סדרה של 5-8 הרצאות מתוך הנושאים הבאים. מטרת הסדרה היא היכרות עם העידן החדש בתקשורת העולמית והפוטנציאל העצום הטמון בהפיכת כל אזרח ליוצר פוטנציאלי של תוכן, חדשות ונרטיב מרגש.
כיצד פיתוחים טכנולוגיים (פייסבוק, טוויטר והטלפונים הניידים) סייעו למהפכות חברתיות, תודעתיות ופוליטיות דוגמת ה"אביב הערבי", מאהלי "הצדק החברתי" בארץ ו"אנחנו ה 99% בוול סטריט".


1. מודל הכריש והברקודה
התחרות ליצירת כותרות ורייטינג באמצעות ביקורת ארסית וצינית, יצירת והעצמת סכסוכים וצדקנות, רדיפת המדיה אחרי סקופים, אחרי המושחת התורן או השמחה לאיד, או תופי המלחמה הקרבה ובאה (הכתבים הצבאיים, הפרשנים הפוליטיים המקורבים למושכים בחוטים) ותוצאותיה.


2. המעבר מ"טוקבק" ל"לייק"
כיצד הופכת "תודעת הבעד" לתודעת העיתונות החדשה (יצירת הסיפור הטוב והמעניין והמייצר דיאלוג עם הקורא) והדגמות מדוע מאמר - סטטוס - בלוג שייכתב מתודעה זו יהפוך לקריא ומשפיע יותר במדיה החדשה.


3. המהפך בהובלה
איך גילה האחוז האחד שהוא ה -99% ? כיצד הוביל המהפך בתפיסת "שארית החיים" לשיתופי פעולה חדשים והמוניים. סיפור הסיקור של המהפכה באמצעות היכולת של כל משתתף ליצור תוכן שמגיע להמון.


4. תקשורת לא אלימה
מקרה אובמה, תוניסיה, הפגנת המיליון בכיכר המדינה. המאפיינים של חקר המהפכות הלא - אלימות המתבצע באמצעות הטוויטר והפייסבוק. כיצד השתנתה מול עינינו טבלת הרייטינג בטלוויזיה.


5. מהפכת הרשתות והאתרים
המהפכה שמובילים הרשתות החברתיות ואתרי שיתוף המידע. כיצד חוצה המהפכה הטכנולוגית את הגבולות המוכרים ומייצרת שיתופי פעולה מהפכנים ואוניברסאליים. מדוע וכיצד האליטות הישנות נאבקות במגמה.


6. אני ואתה נשנה את העולם
כיצד ביכולתנו כיום להשתמש במדיה החדשה כדי לעצב את ההוויה ואת ה"שכונה" בה אנו מבקשים לחיות. איך נייצר תקשורת מעצימה ומשפיעה וכיצד נקדם את הבלטת והבנת המסרים שלנו.


7. ריפריימינג בכלי התקשורת
המחקרים והתופעות שהובילו את התובנה כי דרוש מסגור מחדש של מטרות החיים והתקשורת. מה נכנס ומה הוצא מהמסגרת שהייתה מקובלת על העורכים בתקשורת בעבר.


8. הפרדיגמה של הבעד
כיצד התפתחה מערכת ההפעלה החדשה של השיח במדיה. נקודת המפגש בין הארכת תוחלת החיים ומאפייניה החברתיים למהפכות ולמהפכה הטכנולוגית. ואיך כל אלה משפיעים על האושר והרייטינג.

להזמנת הרצאה

נועם גרשוני
היה טייס אפאצ'י שנפצע. סיפורו המדהים הסתיים עם מדליית זהב, באולימפיאדת הנכים בלונדון.

  קרא עוד>>

 

בוני גינצבורג
מרצה על קבלת החלטות בצמתים ונגיעה במקומות של אי הצלחה ומפחי נפש.

קרא עוד>>

 
אליעזר שקדי
מפקד חיל האויר ומנכ״ל אל על לשעבר, מרצה מרתק ומבוקש במגוון נושאים. 

קרא עוד>>
 

    טל: 03-6136444  פקס: 03-6136445  כתובת: רח' זבוטינסקי 33, בניין התאומים מס' 1, רמת גן   E-mail:  info@hamartzim.co.il     www.hamartzim.co.il

Simply-Smart.com