יעל אודם מרצה

יעל אודם

יעל אודם - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

כתבת החינוך של חדשות  ערוץ 12 קשת.
אודם עובדת בעבודה שבה היא מרגישה משמעותית, שבה אין רגע משעמם ובכל יום לומדים לפחות 3 דברים חדשים. תחום החינוך הוא אין סופי כי הרי אנחנו בכל גיל הורים או ילדים של מישהו והחינוך מעסיק אותנו ללא הרף.
אודם הובילה תקשורתית את המאבק לקצור ימי החופשה ולביטול תשלומי ההורים, אבל יותר מ"להאבק", היא נהנית ללוות ילדים מופלאים במסעות המורכבים של חייהם.
לפני כן שימשה ככתבת מגזין ותחקרינית של המהדורה המרכזית.

אצל אודם החיים ותחום הסיקור משתלבים. בכנות ובפתיחות היא תספר על מאחורי הקלעים של העבודה: מהפגישות הבלתי צפויות עם הורים חריגים ועד הקלות שבה ניתן להשפיע על מקבלי ההחלטות בתחום החינוך

הרצאות מבוקשות

הסלולארי יושב בכיס המכנסיים של הילדים שלנו. הוא משפיע על מי שהם- על המח, הלמידה, הקשרים החברתיים. ההשפעה של הסלולאר לעיתים גדולה משלנו ההורים. על האיומים, הנזקים, הפתרונות ומה שצפוי לנו בעתיד

דור הסמארטפון חרד יותר, מדוכא, מסוגר, מנותק ומרוכז רק בעצמו או כך לפחות טוענים. בהרצאה נבין מדוע הטענות הללו לא מדויקות!

ילדי המילניום חולמים בגדול ולא מפחדים לנסות, להיכשל ולנסות שוב עד שיצליחו, הם רוצים לשנות את העולם והם גם ישנו אותו. אבל! לסמארטפון יש גם השפעות הרסניות – הוא פוגם ביכולות הקוגניטיביות שלנו, מפריע בלימודים ובעיקר מחבל ביכולות החברתיות שלנו וביכולת לשרוד בעולם. אז איך מגדלים ילדים לעולם שמשתנה בקצב מסחרר ומהן היכולות שהכי חשוב לפתח כדי להצליח ועל חשבון מה הן באות?

בהרצאה אינטראקטיבית ייחודית ישולבו כתבות מרתקות, יובאו מחקרים ונתונים מהעולם ובין לבין גם נציץ אל מאחורי הקלעים של החדשות, נשמע על סיקור תחום החינוך, מהי "הורות הליקופטר" שמאפיינת את ההורות העכשווית וגם על המאבק חוצה הדורות בין הורות ובין קריירה.

 

למה כדאי להזמין הרצאה של יעל אודם

יעל אודם בהרצאה על מה מטריד אותנו כהורים , חינוך ילדנו. הרצאה מנקודת מבט של מי שרואה את כל הצדדים למאבקים על ולמען החינוך, משרי החינוך, המורים ועד ההורים.

מרצים שאולי יעניינו אותך

פרופ' יורם יובל

מרצה בנושאים: הרצאות זוגיות, משפחה וחיים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

מיכל דליות

מרצה בנושאים: הרצאות זוגיות, משפחה וחיים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

ד"ר אייל דורון

מרצה בנושאים: הרצאות זוגיות, משפחה וחיים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,חדשנות ועתידנות,כלכלה, עסקים, ניהול ומנהיגות

ד"ר אנאבלה שקד

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות זוגיות, משפחה וחיים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

אירי ריקין

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות זוגיות, משפחה וחיים,תקשורת ואקטואליה

דרור רפאל

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות השראה,הרצאות זוגיות, משפחה וחיים

רן שריג

מרצה בנושאים: הרצאות זוגיות, משפחה וחיים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,הרצאות מצחיקות

רותי שרון

מרצה בנושאים: הרצאות זוגיות, משפחה וחיים,כלכלה, עסקים, ניהול ומנהיגות

order lecture by - יעל אודם