הרצאות השראה

מרכז המרצים לישראל מספק לכם מגוון רחב של הרצאות מובחרות בנושאים רבים שיעשירו את עולמכם כמו:

איכות הסביבה, חינוך וחברה ,ספרות ,תרבות ,הלשון העברית, מוסיקה, קולנוע, תאטרון, אתיקה, בישול ותזונה -אמנות הבישול, מדע, אסטרולוגיה, היפנוזה, נומרולוגיה, פנג-שואי תיירות ועוד...

דוגמאות לחלק מנושאי הרצאות מרחיבות דעת הקיימות במרכז המרצים לישראל:

מזג אוויר, אקולוגיה- הכל ירוק  מגוון הרצאות על הקשר של האדם לסביבתו ולמה השתלטה החשיבה הירוקה על סדר היום העולמי.

אופנה וסטיילינג - קולקציות החורף והקיץ . מה באופנה ומה לא. עם מה הולכים השנה ? איזה צבע באופנה?

פילוסיפיה  - הרצאות  הנוגעות באתגור המחשבה ומושגי היסוד עליהם מבוססים חיינו. פילוסופיה - "אהבת החכמה" - נותנת לנו כלים להביט בגישה ביקורתית על הקיום, המוסר, הנפש, המציאות ועוד. מחפשים מרצה יותר תיאורטיקן? או לחילופין מרצה שיותר פונה לרגש ומעלה דיונים קלילים על אהבה? מחפשים מרצה שיתן לקהל תובנות עמוקות על חייהם ומטרותיהם?

גרפולוגיה -  לכל אות, מילה ופסיק יש משמעות וכל שצריך לעשות הוא רק לקרוא בין השורות, או כפי שכבר אמר לי בעבר חייל אחד: נווט טוב הוא נווט שיודע להסתכל על המפה וליהנות מהנוף . . .מבחינתי - גרפולוג טוב הוא גרפולוג שיודע להסתכל על כתב יד ולשקוע לשיחה מרתקת . . .   (מיכל וימר)

הרצאות רבנים והרצאות על יהדות ודת - מגוון המרצים מאפשר מבט מזוויות רבות, מהזווית הרוחנית, הסוציולוגית, הפוליטית ועוד. כך שעם מרכז המרצים תוכלו לשמוע הרצאות על ישאליות, פוליטיקה ודת, הומור דתי וכן הרצאות רבנים.

תורת הנסתר - רוחניות, מיסטיקה ורפואה משלימה / אלטרנטיבית, נומרולוגיה, קבלה

הרצאה על שפת גוף ותדמית אישית - הגוף היא כלי ביטוי תקשורתי בלתי מילולי שלרוב אנחנו לא מודעים אליו ויכול לספר לנו רבות. בכל פעם שאנחנו משוחחים עם בני אדם, מוסיף גופנו משפטים בלתי מילולים באמצעות הבעות פנינו, תנועותנו, שינוי התנוחות שלנו ותזוזת גופנו. רוב האנשים אינם מודעים לשימוש שהם עושים בשפה מיוחדת זו כשהם יוצרים קשר עם בן אדם אחר. בואו ללמוד, להיות מודעים לעצמכם ולדעת לקרוא אחרים לפי שפת גוף. במאגר מרכז המרצים לישראל תוכל למצוא מרצים מעולים אשר יעבירו הרצאה על שפת גוף באופן מרתק, סוחף ומעשיר.

אנתרופולוגיה -  (מהמילה היוונית ל'אדם') עוסקת בחקר האדם. היא עוסקת באדם בכל הזמנים, ובכל הממדים שלו. המושג שלתרבות הוא מרכזי באנתרופולוגיה, וההבנה כי האדם פיתח יכולת אוניברסלית לראות את העולם בצורה סמלית, ללמד סמלים כאלה באופן חברתי, ולשנות את העולם (ואת עצמו) על פי הסמלים הללו. תכונה חשובה שמבדילה בין האנתרופולוגיה לבין שאר מדעי החברה, הוא הדגש על השוואות בין תרבותיות. אולם ייחודיות זו ניטשטשה בזמן האחרון, כאשר משתמשים בשיטות אנתרופולוגיות לחקר קבוצות יחידות. (ויקיפדיה).